Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kuniów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Olesno

Olesno(Kuniów + 16 km)

124 848 zł1 734 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie biura pięknie położona działka w Kolonii Łomnickiej - Brynicy, gmina Olesno. Działka położona w urokliwym miejscu, w sąsiedztwie drzew dębowych, pól i w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dylaki

Dylaki(Kuniów + 24 km)

65 000 zł1 200,06 m² 54,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie biura działka położona w malowniczej miejscowości Dylaki, gmina Ozimek. Działka przepięknie zlokalizowana, idealna dla osób pragnących spełnić swoje marzenia o życiu na wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kluczbork

Kluczbork(Kuniów + 3 km)

7 000 000 zł70 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ok. 10 ha położony przy obwodnicy Kluczborka i przyszłej trasie S11, przeznaczony w planie zagospodarowania pod składy, magazyny, przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Wołczyn

Wołczyn(Kuniów + 15 km)

799 000 zł5 189 m² 153,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, usługowo-handlowa na sprzedaż w mieście Wołczyn! Biuro Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę obecnie w mpzp oznaczonych symbolami uh,ur,ug Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ligota Górna

Ligota Górna(Kuniów + 4 km)

145 000 zł1 600 m² 90,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o łącznej pow 0,1600ha. Przedmiotowa działka z możliwością zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oznaczona na rysunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ligota Dolna

Ligota Dolna(Kuniów + 5 km)

260 000 zł2 054 m² 126,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o łącznej pow 0,2054ha. Przedmiotowa działka z możliwością zabudowy budynkiem mieszkalno usługowym, oznaczona na rysunki miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł6 380 m² 23,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam w ofercie sprzedaży dużą, 0,638 ha działkę usytuowaną przy ulicy Bocznej w miejscowości Bażany. Teren w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 31m/ 200 m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Olesno(Kuniów + 16 km)

399 000 zł5 548 m² 71,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż pakiet czterech działek o łącznej powierzchni ok. 5576 m , położonych w miejscowości Kucoby, gmina Olesno. Link do lokalizacji:

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 500 m² 51,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miło nam przedstawić ofertę sprzedaży działki w Kałach z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Działka o powierzchni 45 arów , kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kały

Kały(Kuniów + 17 km)

126 000 zł1 615 m² 78,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura posiadamy interesującą dużą działkę, położoną w Kałach, w gm. Murów, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Atutami nieruchomości są: -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kuniów

Kuniów,opolskie

39 000 zł1 411 m² 27,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 14,11 ara położonej w Kuniowie. Działka w kształcie trójkąta, z dostępem do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Kuniów

Kuniów,opolskie

78 045 zł1 419 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na działce budowlanej znajduje się kilka drzew owocowych. Przednia część działki jest terenem płaskim, pod zabudowę mieszkalną. Dalsza część działki jest wyżej położona i przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Kuniów

Kuniów,opolskie

106 425 zł1 419 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łąka znajduje się około kilometra od głównej drogi E45, w spokojnej, mało ruchliwej ulicy. W okolicy znajduje się również sklepik spożywczy. Przednia część działki jest terenem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij